POZOR NEPŘEHLÉDNĚTE! INFORMACE K PREVENTIVNÍM OPATŘENÍM V SOUVISLOSTI S KORONAVIREM „COVID-19“

NABÍDKA PRONÁJMU ATYPICKÉHO, PROSTORNÉHO, CIHLOVÉHO BYTU 3+kk SE ZAHRADOU A BAZÉNEM, BRNO – MALOMĚŘICE

CRGBytyNABÍDKA PRONÁJMU ATYPICKÉHO, PROSTORNÉHO, CIHLOVÉHO BYTU 3+kk SE ZAHRADOU A BAZÉNEM, BRNO – MALOMĚŘICE
Číslo zakázky:  crg-n-0039-23
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  3+kk
Celková výměra:  88,40 m2
Zahrada:  1000 m2
Poplatky:  5650
Kauce:  29150
Cena:  23 500 CZK za měsíc

O nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu velmi prostorný a zároveň atypický byt o dispozici 3+kk, který se nachází v prvním nadzemním podlaží cihlového, zatepleného domu s výstupem přímo na zahradu, který se nachází na ulici Babická v Brně Maloměřicích. V domě se nachází pouze dvě bytové jednotky. Původně dům sloužil jako dvougenerační rodinný dům.

Jednou z mnoha výhod je možnost užívání spolu s druhým bytem zahrady, na které se nachází venkovní bazén s rozměry cca 3 x 7,50 m se slanou vodou, venkovní krb a spoustou dalších možností, protože součástí je i užívání zahrady o rozloze více jak 1.000 m2. O zahradu a o bazén se stará správce, tudíž nájemci můžou v klidu relaxovat a odpočívat. Poplatky za správu jsou již zahrnuty v nájmu samotném.

Dům, kde námi nabízená bytová jednotka je, je situován v klidné části Maloměřic. Přibližně 350 m od bytu se nachází zastávka MHD, obchod s potravinami cca 550 m, lékař cca 600 m, základní škola cca 900 m, a mnoho dalšího jako jsou restaurace, obchody s různým zaměřením a jiné.

 

Dispozice:

Vstupními dveřmi vcházíme do zimní zahrady (cca 20,30 m2), se kterou se počítá jako hlavní obývací místností, která má výstup přímo na zahradu. Její součástí jsou vnitřní žaluzie a vchod mezi touto místností a kuchyní disponuje venkovní bezpečnostní žaluzií. Součástí vybavení této místnosti je skleněný, kulatý stůl se židlemi a pro návštěvy a prostorná lavice. Místnost je orientována na Severozápad. Ze zimní zahrady vstupujeme do prostorné kuchyně o velikosti cca 15,20 m2, která je vybavena moc pěknou kuchyňskou linkou v dekoru dřeva. Kuchyňská linka je vybavena vestavěnou lednicí s mrazákem, varnou deskou, troubou a myčkou nádobí. V kuchyni se nachází menší kulatý stůl se židlemi. Velkou výhodou kuchyně je komora, ve které se nachází spoustu úložného prostoru a plynový kombinovaný kotel značky BAXI, který zajišťuje vytápění a ohřev vody pro dvě bytové jednotky. Komora je o velikosti cca 1,70 m2. Dalším úložným prostorem této bytové jednotky je sklep (cca 5,30 m2), do kterého se vchází z již zmiňované kuchyně. V bytě je dále samostatná toaleta s umyvadlem o velikosti cca 1,7m2. Součástí bytu jsou dvě další samostatné místnosti, a to pokoj o velikosti cca 16 m2, který je vybaven televizní stěnou, sedačkou a dvěma pohodlnými křesly, orientovaný na Jihovýchod. Ložnice, do které se vchází z kuchyně, disponuje dvojlůžkem s rošty bez matrací s rozměry 180 x 200 cm, dále je zde velmi prostorná šatní skříň. Tato místnost je orientována taktéž na Jihovýchod a je o výměře cca 16,50 m2. Hlavní dominantou bytové jednotky je krásná koupelna s rohovou vanou, umyvadlem, koupelnovými skříňkami, bidetem, pisoárem, pračkou a dvěma topnými žebříky. Koupelna je o velikosti cca 11,70 m2.

 

Celková plocha činí cca 88,40 m2, z toho užitná plocha bytu činí cca 83,10 m2 a plocha sklepu činí cca 5,30 m2.

 

Parkování u domu je bezproblémové.

Bytová jednotka je volná ihned a prohlídky jsou možné kdykoli po domluvě, klíče máme v RK!

Majitel si vyhrazuje právo výběru nájemce.

 

Poplatky:

Nájemné činí 23.500, -Kč měsíčně.

Služby činí 5.650, -Kč pro tři osoby měsíčně. Každá další osoba + 500, -Kč. Služby budou rozúčtovány takto: záloha na elektřinu ve výši 1.900, -Kč, záloha na plyn ve výši 3.000, -Kč a záloha na vodné stočené ve výši 750, -Kč.

Majitel požaduje vratnou kauci ve výši 29.150, -Kč.

 

Popis lokality:

Maloměřice a Obřany jsou městská část na severovýchodním okraji města Brna. Do této krásné městské části patři i národní přírodní rezervace Hádecká planinka, na níž volně navazují tři přírodní památky, a to Velká Klajdovka, Růženin lom a Kavky. V této oblasti si také nachází Lama centrum, kde návštěvníci mohou pozorovat krásné lamy.

Maloměřice a Obřany jsou částí, která láká nejen na krásné procházky a turistiku, ale také jsou velmi dobře dostupné do centra Brna, pro milovníky městského života.

 

 

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle nebo e-mailu.

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2023,