https://www.traditionrolex.com/42

NABÍDKA PRONÁJMU ATYPICKÉHO, PROSTORNÉHO, CIHLOVÉHO BYTU 2+1 SE ZAHRADOU A BAZÉNEM, BRNO – MALOMĚŘICE

CRGBytyNABÍDKA PRONÁJMU ATYPICKÉHO, PROSTORNÉHO, CIHLOVÉHO BYTU 2+1 SE ZAHRADOU A BAZÉNEM, BRNO – MALOMĚŘICE

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0073-23
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  3+kk
Celková výměra:  88,40 m2
Zahrada:  1000 m2

O nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu opravdu pěkný a prostorný cihlový byt o dispozici 2+1. Tento se nachází v přízemí dvoupodlažního rodinného domu, ve kterém se nachází jen dvě bytové jednotky, obě obsazené nájemci. Majitel v domě nebydlí. Byt je ihned volný, velmi prostorný. Bytová jednotka, kterou Vám nabízíme je orientována přímo do zahrady, kde se nachází mimo jiné i bazén. Byt se nachází v Brně, Maloměřicích.

Součástí nájmu a služeb je možnost využívání venkovního bazénu. Součástí budovy je i zahrada, kterou mají nájemci obou bytů k dispozici. O bazén ani zahradu se klient nebude starat, všechny úkony spojené s provozem řeší majitel domu.

Dominantou celého bytu je i zimní zahrada, která byla dříve užívána jako obytná místnost tak jak je nabízena.

 

Dispozice:

Vstupními dveřmi vcházíme do zimní zahrady (cca 20,30 m2), se kterou se počítá jako hlavní obývací místností, která má výstup přímo na zahradu. Její součástí jsou vnitřní žaluzie a vchod mezi touto místností a kuchyní disponuje venkovní bezpečnostní žaluzií. Součástí vybavení této místnosti je skleněný, kulatý stůl se židlemi a pro návštěvy a prostorná lavice. Místnost je orientována na Severozápad. Ze zimní zahrady vstupujeme do prostorné kuchyně o velikosti cca 15,20 m2, která je vybavena moc pěknou kuchyňskou linkou v dekoru dřeva. Kuchyňská linka je vybavena vestavěnou lednicí s mrazákem, varnou deskou, troubou a myčkou nádobí. V kuchyni se nachází menší kulatý stůl se židlemi. Velkou výhodou kuchyně je komora, ve které se nachází spoustu úložného prostoru a plynový kombinovaný kotel značky BAXI, který zajišťuje vytápění a ohřev vody pro dvě bytové jednotky. Komora je o velikosti cca 1,70 m2. Dalším úložným prostorem této bytové jednotky je sklep (cca 5,30 m2), do kterého se vchází z již zmiňované kuchyně. V bytě je dále samostatná toaleta s umyvadlem o velikosti cca 1,7m2. Součástí bytu jsou dvě další samostatné místnosti, a to pokoj o velikosti cca 16 m2, který je vybaven televizní stěnou, sedačkou a dvěma pohodlnými křesly, orientovaný na Jihovýchod. Ložnice, do které se vchází z kuchyně, disponuje dvojlůžkem s rošty bez matrací s rozměry 180 x 200 cm, dále je zde velmi prostorná šatní skříň. Tato místnost je orientována taktéž na Jihovýchod a je o výměře cca 16,50 m2. Hlavní dominantou bytové jednotky je krásná koupelna s rohovou vanou, umyvadlem, koupelnovými skříňkami, bidetem, pisoárem, pračkou a dvěma topnými žebříky. Koupelna je o velikosti cca 11,70 m2.

 

Celková plocha činí cca 88,40 m2, z toho užitná plocha bytu činí cca 83,10 m2 a plocha sklepu činí cca 5,30 m2.

 

Parkování u domu je bezproblémové.

Bytová jednotka je volná ihned a prohlídky jsou možné kdykoli po domluvě, klíče máme v RK!

 

Majitel si vyhrazuje právo výběru nájemce.

 

Poplatky:

Nájemné činí 20.000, -Kč měsíčně.

Služby činí 5.650, -Kč pro tři osoby měsíčně. Každá další osoba + 500, -Kč. Služby budou rozúčtovány takto: záloha na elektřinu ve výši 1.900, -Kč, záloha na plyn ve výši 3.000, -Kč a záloha na vodné stočené ve výši 750, -Kč.

Majitel požaduje vratnou kauci ve výši 25.650, -Kč.

 

V Maloměřicích je kompletní občanská vybavenost. Přibližně 350 m od bytu se nachází zastávka MHD, obchod s potravinami cca 550 m, lékař cca 600 m, základní škola cca 900 m, a mnoho dalšího jako jsou restaurace, obchody s různým zaměřením a jiné.

 

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle nebo e-mailu.

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,