https://www.traditionrolex.com/42 NABÍDKA PRODEJE PROSTORNÉHO BYTU 3+1, BRNO – ČERNÁ POLE | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

NABÍDKA PRODEJE PROSTORNÉHO BYTU 3+1, BRNO – ČERNÁ POLE

CRGBytyNABÍDKA PRODEJE PROSTORNÉHO BYTU 3+1, BRNO – ČERNÁ POLE

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  cr-n-0044-20
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  3+1
Celková výměra:  67 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

V zastoupení majitele Vám nabízíme ke koupi zrekonstruovaný, prostorný byt s lodžií o dispozici 3+1, ve zvýšeném přízemí zrenovovaného panelového domu. Bytová jednotka se nachází na ulici Bieblova v Brně, ve vyhledávané a lukrativní části Černá Pole.

 

Celková plocha bytové jednotky činí 66,71 m2 z toho obytná plocha činí 65,32 m2 + 1,39 m2 lodžie.

 

Dispozice:

Hlavním vstupem do bytu se ocitáme ve zádveří. Po pravé straně nalezneme komoru a naproti dveřím je vstup do prvního pokoje. Dále se rozléhá předsíň, z které je vstup do druhého pokoje po pravé straně a vlevo se nachází zděná koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem, zrcadlem, přípojkou na pračku a samostatné WC. Předsíň dál pokračuje a z ní je na konci vpravo vstup do posledního pokoje v tomto bytě a neposledním řade vlevo do krásné a světlé kuchyně se vstupem na lodžii. Kuchyň disponuje dostatkem místa pro jídelní stůl, místem pro lednici a součástí kuchyňské linky je plynová varná deska.

Bytová jednotka disponuje plastovými okny, dřevěnou podlahou v pokojích, v kuchyni, v předsíni, v koupelně a na WC je položena dlažba. Byt působí prostorně, udržovaně a výhodou je jeho lokalita.

 

Měsíční náklady činí dle aktuálního evidenčního listu 4.117, - Kč + elektřina a plyn dle spotřeby. Byt je v den prodeje pronajatý za tržní nájemné. Nájemci rádi v bytě zůstanou, v případě nezájmu ze strany kupujícího, bude využita tříměsíční výpovědní lhůta. Prohlídky jsou možné kdykoliv po domluvě.

 

Hledáte-li ideální bydlení v dobré a klidné lokalitě, poblíž dětského hřiště, mateřské a základní školy, nebo přemýšlíte nad investicí k pronájmu pro studenty nedaleko od známé univerzity, tato nabídka určitě splní všechna Vaše očekávání!

Černá Pole jsou městskou částí severně od centra města Brna. Je rozdělena na Brno-sever, Brno-střed a Brno-Královo Pole. Žije zde přibližně 20.000 obyvatel. Ve čtvrti převažují hlavně činžovní domy, ale také tu nalezneme panelové domy, rodinné domy či vily. Kvalita bydlení v této čtvrti je zajištěna nejen dostatkem zeleně, ale aj skvělou infrastrukturou MHD spojení a také autem přes ulice Merhautova, Drobného a Provazníkova, které jsou důležitou dopravnou osou. Mendelova univerzita v Brně, jedna z nejznámějších škol v Brně se nachází právě tady. Také ve čtvrti nalezneme Dětskou nemocnici a spoustu jiných institucí.

 

V případě zájmu o prohlídku nás prosím kontaktujte na níže uvedeném čísle nebo e-mailu m.mackova@credoreal.cz.

 

Cena: 4.100.000, - Kč bez poplatků

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42