POZOR NEPŘEHLÉDNĚTE! INFORMACE K PREVENTIVNÍM OPATŘENÍM V SOUVISLOSTI S KORONAVIREM „COVID-19“

NABÍDKA PRODEJE/PŘEVODU DRUŽSTEVNÍHO BYTU 2+KK S LODŽIÍ A SKLEPEM, BRNO – ČERNÁ POLE

CRGBytyNABÍDKA PRODEJE/PŘEVODU DRUŽSTEVNÍHO BYTU 2+KK S LODŽIÍ A SKLEPEM, BRNO – ČERNÁ POLE
Číslo zakázky:  crg-n-0162-22
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  družstevní
Velikost bytu / RD:  2+kk
Celková výměra:  47,10 m2
Balkon:  ano
Energetická náročnost:  D - méně úsporná
Cena:  5 100 000 CZK za nemovitost

O nemovitosti

Nabízíme Vám pěkně zrekonstruovaný družstevní byt, který se nachází ve čtvrtém patře pětipatrového cihlového bytového domu v jedné z nejlukrativnějších městských brněnských částí Černá Pole na ulici Merhautova. Beze sporu velkou výhodou této lokality je skvělá a velmi rychlá dostupnost do centra města Brna.

 

Byt v minulých letech prošel rozsáhlou rekonstrukcí, která mimo jiné obsahovala výměnu původních oken za plastová, změnu dispozice, rekonstrukci koupelny, WC i obytné části. V této chvíli je byt podnajatý a současný nájemce by v bytě rád pokračoval, ale není to podmínkou. Dominantou celého bytu je lodžie s nádherným výhledem na celé Brno.

 

Celková plocha činí 47,10 m2 včetně lodžie o celkové ploše 2,60 m2 a sklepní kóje 2.50 m2.

 

Dispozice:

Vstupními dveřmi vejdeme do předsíně, ze které je vstup do ostatních místností v bytě. Celková plocha předsíně činí 9 m2 a její součástí je i šatní skříň na míru, která v bytě zůstává. V bytě jsou dvě místnosti, první, která slouží jako ložnice o celkové ploše cca 11 m2, tato místnost bude nevybavená. V obývacím pokoji s kuchyňským koutem je moc pěkná kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči jako jsou myčka, pečící trouba, mikrovlnná trouba, digestoř a sklokeramická deska. Z obytné části je výstup na již zmiňovanou lodžii o celkové ploše cca 2,60 m2 ze které je nádherný výhled na celé Brno. Obývací pokoj s kuchyní má celkovou plochu cca 18 m2. WC je zde samostatné o rozloze 1,5 m2. A v koupelně o výměře 2,50 m2 nalezneme sprchový kout, umyvadlo a otopný žebřík.

 

Byt má sice menší výměru, ale díky zařízení, kterého většina zůstává v bytě působí velmi příjemným, velice vzdušným dojmem.

 

Jedinou nevýhodou této nemovitosti je že zde není výtah.

 

Co se týče měsíčních nákladů ty činí celkově 7.832, - Kč a tato částka obsahuje fond oprav ve výši 1.125, - Kč, provozní fond ve výši 315, - Kč, vodné a stočné ve výši 394, - Kč, společná elektrická energie ve výši 30, - Kč, úklid společných prostor ve výši 110, - Kč, komíny ve výši 27, - Kč a splátka úvěru na domě ve výši 5.831, - Kč. Další poplatky spojené s provozem bytu jsou elektřina a plyn ve výši 1.030, - Kč.

 

Pomocí vlastního plynového kombinovaného kotle je vytápěna bytová jednotka a zajištěn ohřev vody.

 

Nabízená bytová jednotka je skvělou investicí i v takto těžké době. Dům, ve kterém se byt nachází se postupně revitalizuje a je v něm jen pár bytových jednotek. Nad bytem je ještě půda, tudíž se nenachází v posledním patře pod střechou.

 

Pokud Vás tato nabídka zaujala neváhejte nás kontaktovat na níže uvedeném čísle nebo emailu, rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy a vezmeme Vás na osobní prohlídku.

 

V Černých polích je nejen výborná dopravní dostupnost MHD, ale i skvělá občanská vybavenost. Městská část Černá Pole byla vždy pro Brňany jednou z nejatraktivnějších lokalit v těsné blízkosti centra, obklopená zelení a se stavbami nesoucími punc architektonické historie.

 

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2022,