NABÍDKA PRODEJE PĚKNÉHO BYTU S PARKOVACÍM STÁNÍM OV 1+KK, VYŠKOV – PŘEDMĚSTÍ

CREDO REALBytyNABÍDKA PRODEJE PĚKNÉHO BYTU S PARKOVACÍM STÁNÍM OV 1+KK, VYŠKOV – PŘEDMĚSTÍ
Číslo zakázky:  cr-n-0253-18
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  1+kk
Celková výměra:  20 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná
Cena:  999 000 CZK za nemovitost

O nemovitosti

Nabízíme Vám po výrazné slevě moc hezký byt v osobním vlastnictví o velikosti 1+kk s možností využití jednoho rezervovaného parkovacího stání, nacházející se v klidné okrajové části města Vyškov s dobrou dopravní dostupností.

Město Vyškov je původně biskupské město, které leží ve Vyškovské bráně na horním toku řeky Hané. Na raný původ Vyškova ukazuje především jeho výhodná poloha na křižovatce obchodních cest směřujících od Brna do Olomouce a Kroměříže. Dnes zaujímá Vyškov rozlohu více než 5 000 ha, počet obyvatel se pohybuje kolem 22.000. Centrem města v nadmořské výšce 245 m nadále – jako již od středověku – zůstává trojúhelníkové náměstí, přejmenované na Masarykovo, které se v 1. polovině 90. let dočkalo celkové rekonstrukce a vytvoření pěší zóny, jež se stala místem příjemné relaxace. Významnou událostí bylo napojení města na dálniční síť, dálnici D1 Praha – Brno – Vyškov – Olomouce a dále do Ostravy a úsek dálnice D 1 Vyškov-Mořice, který pokračuje přes Kroměříž a Přerov do Lipníku nad Bečvou a stal se také součástí páteřního dálničního tahu České republiky.

Nabízená nemovitost je pěkný byt o celkové výměře cca 20,0 m2, součástí nemovitosti je také sklepní kóje o výměře cca 3,0 m2. Byt se nachází v průběžně rekonstruované budově ve 3. NP cihlového bytového domu s parkováním (možno využívat 1 parkovací místo pro osobní automobil).

Za vstupními dveřmi se nachází malá chodba s průchodem do hlavního pokoje vybaveného velkým plastovým oknem, plovoucí podlahou a přípravou na kuchyňský kout.

Z této malé chodby je dále vstup do koupelny vybavené umyvadlem, sprchovým koutem a přípojkou pro automatickou pračku. Dále je zde samostatné WC přístupné z koupelny.

Vytápění bytu je centrální (radiátory) s pravidelným rozpočtem spotřeby tepla. Byt je dostupný po schodišti z chodby. Za hlavním vstupem do bytového domu jsou poštovní schránky (1 je k dispozici) a nachází se zde schodiště a také přístup do sklepů, kde se nachází sklepní kóje. Bytový dům je vybaven také zadním uzamykaným východem.

Přímo u bytového domu je vybudováno parkovaní pro osobní automobily a k dispozici k bytu je jedno parkovací stání.

 

V případě zájmu o prohlídku prosím mne neváhejte kontaktovat. 

 

Cena: 999.000,-Kč za nemovitost

 

 

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopík Macková , +420 602 583 853 , m.mackova@credoreal.cz

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2018,