https://www.traditionrolex.com/42 NABÍDKA PRODEJE NOVOSTAVBY BYTU 2+KK S VELKÝM BALKÓNEM V BRNĚ-KRÁLOVĚ POLI | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

NABÍDKA PRODEJE NOVOSTAVBY BYTU 2+KK S VELKÝM BALKÓNEM V BRNĚ-KRÁLOVĚ POLI

CRGBytyNABÍDKA PRODEJE NOVOSTAVBY BYTU 2+KK S VELKÝM BALKÓNEM V BRNĚ-KRÁLOVĚ POLI

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0023-23
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  2+kk
Celková výměra:  45,80 m2
Balkon:  ano
Energetická náročnost:  B - velmi úsporná

O nemovitosti

Nabízíme Vám ve výhradním zastoupením možnost koupě nádherného, slunného a zároveň prostorného bytu o dispozici 2+kk v Brně – Králově Poli, na ulici Kumpoštova. Byt se nachází v prvním patře pětipatrového, cihlového bytového domu s výtahem z roku 2019.

 

Bytová jednotka, kterou Vám nabízíme má celkovou plochu cca 45,80 m2.

Podlahová plocha bytu činí cca 39,90 m2 a balkón má cca 5,90 m2.

 

Dispozice:

Z hlavní chodby vstoupíme do chodby o celkové výměře cca 3,5 m2, ve které se nachází vestavěná skříň se zrcadlem. Z této chodby je vstup do hlavní obytné části, kde je mimo jiné kuchyňská linka na míru i vstup na balkón. V této obytné části s kuchyní o celkové ploše cca 22,4 m2 je sedačka s konferenčním stolkem, televizní skříňka a již zmiňovaná kuchyně, která byla vyrobena na míru a jejíž součástí jsou vestavěné spotřebiče jako je lednička s mrazákem, mikrovlnná trouba, myčka, pečící trouba, sklokeramická deska a digestoř. Z této místnosti je vstup, na již výše zmiňovanou dominantu celého bytu, a to na balkón o celkové ploše cca 5,90 m2, který slouží svému majiteli k odpočinku i relaxaci. V ložnici o výměře cca 9 m2 je postel s nočními stolky. Koupelna o celkové ploše cca 5 m2 disponuje vanou, WC, umyvadlem a je zde pračka se sušičkou, která v případě zájmu zůstane v bytě.

 

Byt je moc pěkně vybavený a působí příjemným a útulným dojmem. Pokud by zájemce, který byt bude kupovat, měl zájem o koupi nemovitosti s vybavením, i toto je po dohodě možné.

 

Byt byl původně veden dispozičně jako 1+kk a majitelé jej přebudovali na velmi útulný byt o velikosti 2+kk. Byt je vytápěn ústředním, dálkovým topením, a vytápění je takto zajištěno pro celý dům.

 

Co se týče provozních nákladů, díky energetické náročnosti skupiny B, jsou velmi nízké. Celkový měsíční poplatek dle evidenčního listu vlastníka činí 3.372, - Kč + pouze elektřina, která je přepsána na nájemce.

Ve všech hliníkových oknech s trojskly jsou venkovní žaluzie a jejich ovládání je na vypínač.

 

V případě zájmu je možné zakoupit jedno kryté garážové parkovací stání v domě za částku

730.000, - Kč.

Za tímto parkovacím stáním se nachází sklep o výměře cca 5,80 m2, který je celý zděný a velmi prostorný. Jeho součástí jsou nové vestavěné police na uskladnění věcí. Tento sklep je možné zakoupit za kupní cenu ve výši 150.000, - Kč.

Dále je tu možnost zakoupit i venkovní rozšířené parkovací stání o celkové ploše 12 m2, které se nachází přímo naproti domu za kupní cenu 299.000, - Kč.

 

Lokalita, ve které se nemovitost nachází, je známá svou architekturou. Je zde výborná dopravní, ale i občanská vybavenost. Najdeme zde spoustu obchůdků, kaváren atd. Nesmíme opomenout na dětské hřiště se spoustou vyžití pro děti, které je nedaleko nabízené nemovitosti.

 

V případě, že toužíte po bydlení v nadstandardním, vybaveném bytě, tento je určen právě Váš. Proto neváhejte mne kontaktovat na níže uvedeném čísle nebo emailu, prohlídky jsou možné kdykoliv po dohodě, klíče máme v RK!

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42