NABÍDKA PRODEJE LUXUSNÍHO BYTU OV 3+KK BRNO – STŘED

CREDO REALBytyNABÍDKA PRODEJE LUXUSNÍHO BYTU OV 3+KK BRNO – STŘED
Číslo zakázky:  cr-n-0291-18
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  3+kk
Celková výměra:  96,5 m2
Energetická náročnost:  B - velmi úsporná
Cena:  6 499 000 CZK za nemovitost

O nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi krásný, slunný byt o dispozici 3+kk v osobním vlastnictví, s luxusním zařízením v ceně, balkonem s výhledem na Špilberk a Petrov a sklepem. Byt se nachází v pátém nadzemním podlaží ze sedmi multifunkčního cihlového domu, který byl zkolaudován cca v roce 2006 v samém centru Brna na ulici Vídeňská. Tato lokalita je výborná svou dostupností MHD, autem, ale i pěšky 5 minut přímo do samého centra města Brna.

Celková plocha bytu činí 96,5 m2.

Dispozice:
Vejdeme do bytu a nacházíme se ve vstupní hale o výměře 9,1 m2, ze které je vstup do všech samostatných místností. V levém křídle bytu jsou dvě místnosti. Jedna v této chvíli slouží jako ložnice majitele. Její celková plocha činí 15,6m2. Její dominantou je vlastní balkón o výměře 2,8m2 s překrásným výhledem na Špilberk a Petrov. Druhý pokoj o výměře 11,2m2 má vlastní šatnu o ploše 2 m2. V hale, která je téměř celá obložená dřevem (i vstupní dveře) je šatna o výměře 2,1m2. WC je samostatné s vlastním umyvadlem o ploše 1,2m2. V bytě dále nalezneme nádhernou koupelnu s rohovou vanou, WC, umyvadlem. Celá koupelna je vybavena luxusním koupelnovým nábytkem, je zde uzavřená část pro pračku a sušičku. Celková výměra koupelny je 7 m2. Dominantou celého bytu je nádherný obývací pokoj s kuchyní o celkové výměře 41,3m2. Kuchyňská linka je obložena žulou, jsou zde vestavěné spotřebiče. Samozřejmostí je lednička, mraznička, myčka, trouba, sklo-keramická deska a designová digestoř.

 

Byt je téměř nevyužívaný a působí dojmem novostavby. Majitelé jej vybavili luxusním značkovým nábytkem, stěny jsou v předsíni a obývacím pokoji obloženy dřevem, jsou tu krásné interiérové dveře, mezi obývacím pokojem a vstupní halou jsou zasouvací opět na míru ze dřeva. V bytě jsou krásné doplňky včetně nádherných baterií v koupelně a WC.

Součástí prodeje bytu je i sklepní kóje o celkové ploše 4,2m2.

Dům má dvě podzemní a sedm nadzemních podlaží. V přízemí domu je umístěna příjemná kavárna a sídlo jedné ze společností.

K bytu je možno koupit jedno garážové stání v domě.

Dům samotný stojí na významné brněnské třídě. Dominanty této městské části představují katedrála svatého Petra a Pavla (známá také jako Petrov) a hrad Špilberk. Vzhledem ke svojí poloze v rámci Brna, především k tomu, že zahrnuje i původní historické centrum města, je Brno-střed nejvýznamnější městskou částí Brna. Je to také důležitý dopravní uzel do něhož směřuje řada linek městské hromadné dopravy. V centrální městské čtvrti Město Brno se nachází hlavní brněnské železniční nádraží a staré autobusové nádraží.

Přibližně 50 m od bytu se nachází zastávka MHD Nemocnice Milosrdných bratří, dále je tu sportovní komplex, různé obchody, základní škola, kousek je taktéž gymnázium, lékárny, banky a restaurace.

 

Byt je volný ihned, prohlídky jsou možné kdykoliv po domluvě.

V případě zájmu o prohlídku nás prosím tedy neváhejte kontaktovat na níže uvedeném čísle nebo e-mailu m.mackova@credoreal.cz.

 

Cena: 6.499.000,-Kč

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopík Macková , +420 602 583 853 , m.mackova@credoreal.cz

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2018,