https://www.traditionrolex.com/42 NABÍDKA PRODEJE CIHLOVÉHO BYTU OV 3+1 S BALKÓNEM O CP cca 86,04 m2 V CENTRU BRNA | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

NABÍDKA PRODEJE CIHLOVÉHO BYTU OV 3+1 S BALKÓNEM O CP cca 86,04 m2 V CENTRU BRNA

CRGBytyNABÍDKA PRODEJE CIHLOVÉHO BYTU OV 3+1 S BALKÓNEM O CP cca 86,04 m2 V CENTRU BRNA

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0202-22
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  3+1
Celková výměra:  86,04 m2
Balkon:  ano

O nemovitosti

Dovolujeme si Vám nabídnout tento jedinečný byt, který se nachází v historickém, cihlovém bytovém domě, který byl postaven jako nájemní dům v roce 1932 známým architektem Ottou Eislerem, který se specializoval právě na podobné typy nájemních domů a určitě za zmínku stojí, že byl jedním z architektů, co projektovali brněnskou zoologickou zahradu.

Pokud máte rádi historii a rádi byste bydleli v nádherném zrekonstruovaném bytovém domě, je námi nabízený byt skvělou příležitostí.

Jedná o byt v osobním vlastnictví o dispozici 3+1 na ulici Křížkovského, který se nachází přímo naproti Brněnskému výstavišti. Byt se nachází ve zvýšeném přízemí cihlového domu. Bytová jednotka v původním stavu, což ocení klienti, kteří si chtějí bydlení či podnikání udělat podle svých představ. Právě pro představu přikládáme v přiložené fotodokumentaci vizualizace bytu, jak by mohl vypadat.

Byt je prostorný, pokoje v bytě jsou samostatné včetně koupelny a WC. Původně byt byl pronajímán, ale v době prodeje již bude volný a k dispozici novému majiteli.

Za zmínku určitě stojí i to, že součástí domu a jeho společných prostor je udržovaná zahrada s posezením, kterou kdokoliv ze spoluvlastníků domů může využívat k odpočinku a relaxaci.

Celková plocha bytu činí cca 86,04 m2, z toho plocha bytu samotného činí cca 81,38 m2, balkón má cca 1,66 m2 a sklep má cca 3 m2.

Dispozice:

Vstupními dveřmi vejdeme do prostorné předsíně obdélníkového tvaru, ze které je vstup do dalších místností v bytě. Celková plocha chodby činí cca 12,2 m2. Po levé straně se nachází menší pokojík, který je orientovaný do vnitrobloku do zahrad o celkové ploše cca 4,73 m2. Kuchyně o výměře 10,52 m2 jejíž součástí je spíže o výměře 1,03 m2 je poměrně prostorná a zejména díky oknu orientovanému do zahrad i světlá. V kuchyni je také kombinovaný plynový kotel, který zajištuje vytápění celého bytu a ohřívání teplé vody. V bytě jsou dále dva velmi prostorné pokoje orientované do ulice o celkové výměře cca 23,5 m2 a cca 24,8 m2. V koupelně je vana, umyvadlo a opět velké okno zajištující denní světlo, celková výměra koupelny činí cca 3,62 m2, WC je samostatné a jeho plocha činí cca 0,98 m2. Balkón, na který je vstup z chodby má celkovou plochu cca 1,66 m2.

K bytu patří sklep o celkové ploše cca 3 m2.

 

Co se týče měsíčních poplatků, měsíční poplatek SVJ činí 2.921,-Kč + elektřinu tu majitelé nyní hradí 950,-Kč měsíčně a plyn ve výši 2.300, -Kč.

 

Bytová jednotka je vytápěna ústředním topením pomocí vlastního plynového kombinovaného kotle, který zajišťuje vytápění i ohřev vody.

 

Byt je vhodný k bydlení, k pronajímání, ale umíme si jej představit po rekolaudaci jako reprezentativní sídlo společnosti.

 

Pokud Vás tato nabídka zaujala neváhejte nás kontaktovat na níže uvedeném čísle nebo emailu, rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy a vezmeme Vás na osobní prohlídku.

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42