https://www.traditionrolex.com/42

NABÍDKA PRODEJE BYTU OV 4+kk S LODŽIÍ V HUSTOPEČÍCH

CRGBytyNABÍDKA PRODEJE BYTU OV 4+kk S LODŽIÍ V HUSTOPEČÍCH

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0118-21
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  4+kk
Celková výměra:  70,97 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi krásný, cihlový byt v osobním vlastnictví o velikosti 4+kk, nacházející se v Hustopečích, okres Břeclav, 30 km jižně od Brna, v národopisné oblasti Hanáckého Slovácka.

Město Hustopeče leží v samém srdci jižní Moravy mezi Brnem a Břeclaví. Představuje vynikající výchozí bod pro milovníky vína i cykloturisty s výbornou dostupností. Může se chlubit středoevropským unikátem – mandloňovými sady. Pošta a místní železniční stanice má název Hustopeče u Brna. Žije zde přibližně 6 000 obyvatel. Více naleznete na oficiálních stránkách obce zde: www.hustopece.cz

Nabízený byt se nachází ve třetím nadzemním podlaží bytového domu. Bytový dům je zděná zateplená stavba bez podzemního podlaží. Stavba má sedlovou střechu s půdou, krytinu tvoří pálená taška.

Vstup do domu je vybaven prosklenými vchodovými vícekomorovými dveřmi z plastu. Za vstupem je chodba a box s poštovními schránkami. Chodbou se dále vstupuje přímo na první podlaží objektu, kde jsou umístěny mimo bytové jednotky také sklepy, kolárna a kočárkárna. Schodiště je prostorné, vybaveno kameninovou dlažbou a zábradlím a vede dále do jednotlivých podlaží.

Nabízená bytová jednotka se nachází ve třetím nadzemním podlaží a je vybavena vstupními protipožárními dveřmi s bezpečnostním zámkem. Za vstupem se nachází prostorná chodba s praktickým vestavným nábytkem. Jednotlivé pokoje jsou samostatné (neprůchozí) a přístupné také přímo z této chodby. Obývací pokoj je vybaven moderním kuchyňský koutem vyrobeným na míru. Z obývacího pokoje je také vstup na balkon s lodžií.

Z chodby je přístupná koupelna vybavená vanou se sprchovou zástěnou, dvěma umyvadly, keramickým obkladem a velkým zrcadlem. V koupelně se také nachází zařízení pro ohřev užitkové vody (elektrický bojler) a přípojka pro pračku. Z chodby je dále přístupné samostatné WC.

Vybavení bytu dále tvoří míchací baterie, vana se sprchovou zástěnou, dvě umyvadla, samostatné WC, odtahové ventilátory vzduchotechniky, elektrický bojler, zvonek a domácí telefon a listovní schránku. Vestavný nábytek v koupelně, chodbě a v ložnici. Dále kompletní kuchyňská linka vybavená spotřebiči (zcela nová varná indukční deska, zcela nová vestavná myčka nádobí, dále zela nová vestavná trouba a vestavná lednice s mrazákem).

Vytápění bytu je řešeno prostřednictvím vlastního elektrického podlahového vytápění s regulací v každém pokoji. Ohřev užitkové vody je prováděn elektrickým bojlerem umístěným v koupelně v uzavíratelném prostoru. Okna bytu jsou bílá, vícekomorová s dvojskly.

K bytu náleží balkon s lodžií a sklep.

Objekt je napojen na IS (inženýrské sítě) – elektřina, městský vodovod a přípojka kanalizace.

Celková podlahová plocha bytu je cca 62,10 m2 podlahová plocha včetně příslušenství balkon cca 6,82 m2 a sklep cca 2,05 m2) je cca 70,97 m2. Součástí prodeje jsou také příslušné podíly na společných částech domu a pozemku.

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Prohlídky jsou zkráceny na co nejkratší dobu kvůli bezpečnosti všech osob. Předem děkujeme za pochopení.

V případě zájmu o prohlídku mne neváhejte kontaktovat na níže uvedeném čísle, nebo e-mailu m.mackova@credoreal.cz.

 

Cena: 4.290.000, - Kč

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,