https://www.traditionrolex.com/42 NABÍDKA PRODEJE BYTU OV 2+1 S BALKÓNEM VE ZNOJMĚ | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

NABÍDKA PRODEJE BYTU OV 2+1 S BALKÓNEM VE ZNOJMĚ

CRGBytyNABÍDKA PRODEJE BYTU OV 2+1 S BALKÓNEM VE ZNOJMĚ

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0031-21
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  2+1
Celková výměra:  59,20 m2
Balkon:  ano
Energetická náročnost:  C - úsporná

O nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi moc pěkný byt v osobním vlastnictví o velikosti 2+1 s balkónem a sklepem. Tento byt se nachází v pátém patře z osmi, v nově zrevitalizovaném domě s výtahem na ulici Holandská, ve Znojmě.

Celková plocha bytu činí cca 59,20m2 včetně balkónu a sklepu.

Dispozice:

Vchodovými dveřmi vejdeme do bytu a ocitneme se ve velmi prostorné předsíni o velikosti 12 m2. Na ni plynule navazuje komora, která slouží jako šatní úložní prostor o ploše 2,70m2. Obývací pokoj, jehož dominantou je balkón cca 3 m2 s krásným výhledem do okolí. Tato místnost má celkovou plochu 16,10m2. Další samostatnou místností je ložnice o celkové ploše 10,20m2. WC o rozloze 0,90m2 je samostatné a koupelna s vanou má celkovou plochu 2 m2. Kuchyň, která má také moc pěkný výhled, je velmi prostorná a její plocha činí 10,40m2.

Byt je částečně po rekonstrukci a působí velmi vzdušným a příjemným dojmem. Součástí bytu je také sklep o celkové ploše 1,90m2.

Co se týče měsíčních nákladů, ty pro čtyři osoby činí cca 5.000, -kč + elektřina a plyn na vaření. Největší položky jsou topení 1.500, -kč měsíčně, voda 1.260, -Kč a fond oprav 1.461, -Kč. Majitelé mají nastavené velké zálohy, aby nemuseli doplácet a obdrželi vždy přeplatky.

Co se týče uvolnění, byt bude uvolněn novému majiteli nejpozději do tří měsíců od zápisu vlastnického práva, a to z důvodu stěhování do jiného města. Předpokládá se ale stěhování dřívější.

Město Znojmo je město s rozšířenou působností v Jihomoravském kraji na levém břehu řeky Dyje, 65 km jihozápadně od Brna a 83 km severozápadně od Vídně. Hranice s Rakouskem probíhá osm kilometrů od města. Na území města žije přibližně 34 tisíc obyvatel.

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Prohlídky jsou zkráceny na co nejkratší dobu kvůli bezpečnosti všech osob. Předem děkujeme za pochopení.

 

 

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte nás prosím kontaktovat na níže uvedeném čísle nebo emailu m.mackova@credoreal.cz, prohlídky jsou možné kdykoliv dle dohody.

 

Cena: 2.250.000, -Kč

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42