https://www.traditionrolex.com/42 NABÍDKA PŘEVODU CIHLOVÉHO DB 2+KK S BALKÓNEM, BRNO – ČERNÁ POLE | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

NABÍDKA PŘEVODU CIHLOVÉHO DB 2+KK S BALKÓNEM, BRNO – ČERNÁ POLE

CRGBytyNABÍDKA PŘEVODU CIHLOVÉHO DB 2+KK S BALKÓNEM, BRNO – ČERNÁ POLE

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0024-23
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  družstevní
Velikost bytu / RD:  2+kk
Celková výměra:  47,10 m2
Balkon:  ano
Energetická náročnost:  D - méně úsporná

O nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi (převodu) tento ihned volný, moc pěkný zrekonstruovaný družstevní byt, který se nachází ve čtvrtém patře pětipatrového cihlového bytového domu v Černých Polích, na ulici Merhautova. Beze sporu velkou výhodou této lokality je dostupnost do centra města Brna.

Byt v minulých letech prošel rozsáhlou rekonstrukcí, která mimo jiné obsahovala výměnu původních oken za plastová, změnu dispozice, rekonstrukci koupelny, WC i obytné části a zejména přeměnu původního topení na ústřední s vlastním plynovým kotlem. Dominantou celého bytu je balkon s nádherným výhledem na celé Brno.

Celková plocha činí 47,10 m2 včetně balkonu o celkové ploše 2,60 m2 a sklepní kóje 2,50 m2.

Dispozice:

Vstupními dveřmi vejdeme do předsíně, ze které je vstup do ostatních místností v bytě. Celková plocha předsíně činí 10 m2 a její součástí je i šatní skříň na míru, která v bytě zůstává. V bytě jsou dvě místnosti, první, která slouží jako ložnice o celkové ploše cca 10 m2, tato místnost bude nevybavená. V obývacím pokoji s kuchyňským koutem je moc pěkná kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči jako jsou myčka, pečící trouba, mikrovlnná trouba, digestoř a sklokeramická deska. Z obytné části je výstup na již zmiňovaném balkonu o celkové ploše cca 2,60 m2 ze které je nádherný výhled na celé Brno. Obývací pokoj s kuchyní má celkovou plochu cca 18 m2. WC je zde samostatné o rozloze 1,5 m2. A v koupelně o výměře 2,50 m2 nalezneme sprchový kout, umyvadlo a otopný žebřík.

Součástí bytu je i sklep o výměře 2,50 m2.

 

Byt má sice menší výměru, ale působí velmi příjemným a vzdušným dojmem.

Podmínkou koupi (převodu) tohoto moc pěkného družstevního bytu je převzetí úvěru u družstva ve výši cca 1.200.000, -Kč, který má každý z družstevníků.

Bytová jednotka je vytápěna ústředním topením pomoci vlastního plynového kombinovaného kotle, kterým je zajištěn i ohřev vody.

Byt je vhodný nejen k bydlení, ale i jako skvělá investice. Dům, ve kterém se bytová jednotka nachází, se postupně revitalizuje a je v něm jen pár bytových jednotek. Nad bytem je ještě půda, tudíž se nenachází v posledním patře pod střechou. Družstvo, které se stará o dům bylo založeno pouze pro tento dům, což je velkou výhodou kvůli následné komunikaci.

 

Pokud Vás tato nabídka zaujala neváhejte nás kontaktovat na níže uvedeném čísle nebo emailu, rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy a vezmeme Vás na osobní prohlídku.

 

V okolí bytové jednotky se nachází veškerá občanská vybavenost. Zastávka MHD se nachází cca 10 m od bytového domu, obchod s potravinami cca 85 m, mateřská a základní škola cca 270 m, dětské hřiště cca 10 m, lékárna cca 350 m, a mnoho dalšího jako jsou restaurace, kavárny, obchody s různým zaměřením a jiné.

 

V Černých polích je nejen výborná dopravní dostupnost MHD, ale i skvělá občanská vybavenost. Městská část Černá Pole byla vždy pro Brňany jednou z nejatraktivnějších lokalit v těsné blízkosti centra, obklopená zelení a se stavbami nesoucími punc architektonické historie.

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42