https://www.traditionrolex.com/42 NABÍDKA PODNÁJMU PROSTORNÉHO ATELIÉRU 3+1 SE DVĚMA PARKOVACÍMI MÍSTY, BRNO – ŽIDENICE | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

NABÍDKA PODNÁJMU PROSTORNÉHO ATELIÉRU 3+1 SE DVĚMA PARKOVACÍMI MÍSTY, BRNO – ŽIDENICE

CRGBytyNABÍDKA PODNÁJMU PROSTORNÉHO ATELIÉRU 3+1 SE DVĚMA PARKOVACÍMI MÍSTY, BRNO – ŽIDENICE

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0015-23
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  3+1
Celková výměra:  81,60 m2

O nemovitosti

Nabízíme Vám k podnájmu velmi prostorný a částečně vybavený ateliér o dispozici 3+1 na klidné ulici Kosmákova, v brněnské městské části Židenice. Velkou výhodou této nabídky jsou dvě vyhrazené parkovací stání přímo u domu, které jsou součástí ceny podnájemného. Ateliér se nachází v 1. nadzemním podlaží cihlového domu a je určen k bydlení.

V okolí nabízené nemovitosti se nachází veškerá občanská vybavenost. Přibližně 550 m od bytu je obchod s potravinami, hlavní dopravní uzel Stará osada cca 450 m, vlakové nádraží cca 350 m, obchodní středisko cca 450 m, lékárna cca 300 m, a mnoho dalšího jako například restaurace, bary, obchody s různým zaměřením a jiné.

 

Dispozice:

Do ateliéru vcházíme dvoukřídlými dveřmi a ocitneme se v chodbě o výměře cca 11,10 m2, ve které je botník a stěna s věšáky. Z této chodby se vchází do většiny místností v ateliéru. Po levé straně je vybavená kuchyně o velikosti cca 12,50 m2, která disponuje velmi pěknou kuchyňskou linkou, dvou plotnovým elektrickým vařičem, pračkou, lednicí s mrazákem a jídelním stolem se židlemi. Dále se z chodby vchází do koupelny s toaletou o výměře cca 3,10 m2, kde se taktéž nachází umyvadlo, sprchový kout a velké zrcadlo. První pokoj je o velikosti cca 15,70 m2 a je vybaven jednolůžkem, psacím stolem se židlí, komodou a šatní skříní. Druhý pokoj je nabízen bez vybavení o velikosti cca 22,10 m2, který je průchozí se třetím pokojem o výměře cca 17,10 m2. Třetí místnost je vybavena dvěma postelemi a dvěma psacími stoly se židlemi.

K ateliéru náleží, jak je výše uvedeno dvě venkovní parkovací stání.

 

Celková plocha bytu činí cca 81,60 m2, z toho obytná plocha činí cca 54,90 m2.

 

Ateliér je volný dohodou a prohlídky jsou možné kdykoli po domluvě. Dále je částečně vybaven nábytkem, ale ponechání nábytku není podmínkou.

 

Poplatky:

Podnájem činí 15.000, -Kč měsíčně

Služby činí 3.750, -Kč Měsíčně. Služby budou rozúčtovány takto: poplatek za vytápění bytu ve výši 1.000, -Kč, záloha na elektřinu v bytě ve výši 1.500, -Kč, záloha na vodné stočné ve výši 1.000, -Kč a poplatek za internet ve výši 250, -Kč.

Majitel požaduje vratnou kauci ve výši 19.000, -Kč.

 

Majitel si vyhrazuje právo výběru podnájemce.

 

Popis lokality:

Na severozápadním svahu Židenického kopce při hranici s městskou částí Brno – Vinohrady se rozkládá zdejší lesopark Akátky, která je jedním ze dvou lesoparků této městské části. Druhý lesopark, rozkládající se nad Juliánovem na Bílé hoře, nabízí u památníku vyhlídku na Brno. V městské části Židenice se nachází i spousta památek, jako například Kostel svatých Cyrila a Metoděje, Dělnický dům, Kostel Českobratrské církve evangelické a mnoho dalšího.

 

Pokud Vás naše nabídka podnájmu ateliéru zaujala, neváhejte nás kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle nebo e-mailu.

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42