NABÍDKA KRÁSNÉHO CIHLOVÉHO BYTU OV 2+1 S BALKÓNEM, BRNO – ČERNÁ POLE

CREDO REALBytyNABÍDKA KRÁSNÉHO CIHLOVÉHO BYTU OV 2+1 S BALKÓNEM, BRNO – ČERNÁ POLE
Číslo zakázky:  cr-n-0237-18
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  2+1
Celková výměra:  45 m2
Balkon:  ano
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná
Cena:  3 199 000 CZK za nemovitost

O nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi byt po kompletní rekonstrukci v osobním vlastnictví, který se nachází ve druhém patře tří-patrového cihlového bytového domu v jedné z nejlukrativnějších částí města Brna – Černých Polích, na ulici Alešova.

Celková plocha bytu činí cca 45 m2.

Dispozice:

Vejdeme do prostorné předsíně, ze které jsou vstupy do jednotlivých místností. V bytě se nachází komora, krásná koupelna jejíž součástí je sprchový kout a umyvadlo. WC je v bytě samostatné. Menší pokoj má celkovou plochu 12 m2. Dominantou celého bytu je obývací pokoj s výstupem na balkon o výměře cca 1 m2. Tato místnost působí luxusním a velmi útulným dojmem. Z obývacího pokoje je dále vstup do kuchyně o výměře 5,5m2, ve které se nachází moc pěkná kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči a posezením u barového pultu. Díky oknu a volbě bílé kuchyňské linky působí kuchyň velmi prostorně.

 

Součástí bytu je samozřejmě i sklep, který se nachází v přízemí domu. Součástí domu je i zahrada, která je majitelům samozřejmě určena také k užívání.

Byt jako takový prošel nákladnou a rozsáhlou rekonstrukcí. Dům samotný byl rekonstruován v roce 2013, kdy došlo k zateplení domu, výměně původních oken za plastová, a dokonce byly vyměněny všechny rozvody v domě.

Dům má celkem deset bytů a celkově působí velmi příjemně a udržovaně. Díky vlastnímu oplocení se také jedná o bezpečnou zónu.

 

Měsíční poplatky činí cca 3.264,-Kč + elektřina. V této částce za služby je Fond oprav ve výši 1.145,-Kč, pojištění a poplatky spojené s domem samotným měsíčně, elektřina společných prostor, teplo a vodné stočné.

V bytě je vyvedeno připojení O2 a UPC.

Pokud by se Vám byt líbil ve stavu, v jakém je, majitelé jsou ochotni některý nábytek, který se v bytě nachází ponechat novému vlastníkovi jako bonus k bytu.

 

V domě nalezneme ještě společné úložné prostory, které dříve sloužily jako prádelna, dále sušárnu a sklep.

Lokalita, ve které se nemovitost nachází je známá nejen svou zelení, veškerou občanskou vybaveností, ale i vynikající dostupností se samým centrem města Brna. Jezdí zde autobusy, tramvaje. Parkování je bezproblémové před domem. Bezesporu velkou výhodou je blízkost městské části Soběšice, kde jsou již lesy a nádherná příroda, cca 15 minut od bytu.

 

Prohlídky jsou možné kdykoliv po domluvě, klíče máme v RK!

 

Cena: 3.199.000,-Kč za nemovitost

 

 

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopík Macková , +420 602 583 853 , m.mackova@credoreal.cz

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2018, CREDO REAL s.r.o.